Żaluzje

Żaluzje

Umożliwiają precyzyjne ustawienie pozycji lamel, a tym samym zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Płynna regulacja pozwoli Ci osłonić się przed obserwatorami z zewnątrz, nie eliminując dopływu naturalnego światła. Sterowanie żaluzji odbywa się za pomocą tradycyjnego pokrętła i sznurka, za pomocą łańcuszka (system monocomando) lub za pomocą napędów elektrycznych (na przełącznik lub drogą radiową na pilota). Żaluzje mogą być wyposażone w drabinki sznurkowe lub drabinki taśmowe.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to bardzo gustowna i oryginalna forma zasłonięcia okien, która nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i elegancji. Ich wielką zaletą jest możliwość regulacji wpadania ilości promieni słonecznych do środka pomieszczenia. Można je zamontować do każdego skrzydła okiennego, jak i zasłonić całą wnękę okienną. Codzienne użytkowanie żaluzji drewnianych jest bardzo wygodne i nie przysparza najmniejszych problemów. Listewki drewniane łatwo się czyści, łatwo podnosi, opuszcza i obraca wokół własnej osi. Żaluzje drewniane występują w trzech szerokościach listewek: 25mm, 50mm i 70mm.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są coraz częściej używane do dekoracji wnętrz. Bogaty wybór kolorystyki lamel sprawia, że dobierzemy kolor do każdego pomieszczenia. Istnieje też możliwość wykonania żaluzji aluminiowych w kolorach drewnopodobnych. Mogą być montowane do każdego rodzaju okien oraz w dowolny sposób: w świetle szyby, na ramie okiennej, na ścianie lub do sufitu.

Dostępne są w trzech szerokościach lamel: 16mm, 25mm i 50mm. Żaluzje aluminiowe to pewne rozwiązanie dla osłony okna, nie tylko zaciemniają lecz również skutecznie odbijają większość promieni słońca, eliminując tym samym nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Żaluzje aluminiowe 50 mm pozwalają na przesłonięcia bardzo dużych powierzchni.

Żaluzje aluminiowe Juun

Nowością w naszej ofercie jest żaluzja aluminiowa Juun oferująca dwukierunkową obsługę, podobnie jak w plisach. Zmiana położenia odbywa się przy użyciu górnego i dolnego wałka sterującego. Przy ich pomocy możesz przesłonić dowolnie wybrany fragment okna. Jednym ruchem ustawisz również kąt nachylenia lamel. Wystarczy, że obrócisz uchwyt zlokalizowany na górnym wałku sterującym.

Interesuje Cię Montaż Żaluzji?