Rolety Dzień-Noc

Rolety Dzień-Noc

Rolety Dzień-Noc to nowoczesne osłony okienne, składające się z naprzemiennych pasów materiałów oddzielonych przestrzenią przepuszczającą światło, które podczas zwijania nachodzą na siebie, pozwalając precyzyjnie zaciemnić pomieszczenie. Rolety Dzień-Noc można też, tak jak popularne rolety materiałowe całkowicie zwinąć.

Rolety Dzień-Noc w kasetach z prowadnicami

Kasety i prowadnice standardowo występują w kolorach: biały, brązowy, antracyt, srebrny oraz w okleinach drewnopodobnych złoty dąb, orzech, winchester, dąb bagienny, mahoń oraz sosna. Możemy też je pomalować na dowolny kolor z palety RAL.

  1. Vegas Classic gdzie kasety są przykręcane do listwy przyszybowej a prowadnice przyklejane za pomocą wytrzymałej taśmy dwustronnej. Jest to najczęściej montowany przez naszą firmę system.
  2. Vegas Profil, roleta mocowana bezinwazyjnie – całkowicie przyklejana, prowadnice przestrzenne. Prowadnice montowane poza światłem szyby – nie zasłaniamy światła.

Rolety Dzień-Noc w kasetach bez prowadnic

  1. Vegas Profil Fix, kaseta jest przyklejana lub mocowana za pomocą haczyków na ramie okna. Tkanina jest stabilizowana poprzez zastosowanie żyłek prowadzących.
  2. Vegas One, jest systemem wolnowiszącym, przeznaczonym do przesłonięcia większych powierzchni. Może być zamontowana do ściany oraz sufitu za pomocą metalowych klipów. Roleta obsługiwana jest za pomocą łańcuszka kulkowego lub sterowania elektrycznego.

Rolety Dzień-Noc bez kaset, z odkrytym wałkiem nawojowym.

  1. Vegas Mini, jest to system zaczepiany za ramę okienną przy pomocy haczyków górnych mocujących roletę oraz dolnych mocujących żyłkę.
  2. Vegas Midi to system wolnowiszący montowany do ściany lub sufitu wyposażony w listwę montażową co ułatwia prawidłowe i stabilne zamocowanie rolety.
rolety dzien noc

Interesuje Cię Montaż Rolet Dzień-Noc?