Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery to siatki zabezpieczające przed wpadaniem do pomieszczeń owadów oraz pyłków i zanieczyszczeń z zewnątrz. Moskitiery w żaden sposób nie przeszkadzają w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ograniczają również widoczności, w zasadzie są prawie niewidoczne. Elementy moskitier wykonane są z aluminium a siatka z włókna szklanego powlekanego pcv, dzięki czemu moskitiery są odporna na działanie warunków atmosferycznych, co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Moskitiery można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, łatwo możemy dopasować je do ramy okiennej, dzięki czemu dobrze komponują się z zewnętrznym wyglądem budynków.

  • Moskitiery okienne, aluminiowe ramki stałe w różnych kolorach oraz w strukturze drewna. Mocowane w prosty sposób, bezinwazyjnie za pomocą haczyków obrotowych.

  • Moskitiery drzwiowe montowane do drzwi balkonowych lub tarasowych, otwierane na zewnątrz. Drzwi moskitierowe są mocowane na trzech zawiasach przykręcanych do futryny drzwiowej. Wyposażone w klamki do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, zabezpieczająca pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz. Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykają otwartą moskitierę, podnoszą komfort ich użytkowania.

  • Moskitiery przesuwne są dedykowane do dużych drzwi tarasowych. Skrzydło moskitiery wyposażone jest w rolki jezdne oraz górne prowadniki. Całość płynnie przesuwa się na prowadnicach dolnych i górnych.

  • Moskitiery plisowane są doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie zastosowane zostały duże przeszklenia drzwiowe np. do drzwi suwanych typu HS. Modułowa budowa moskitiery pozwala ją składać w system jedno lub dwuskrzydłowy. Plisowana siatka zajmuje niewielką ilość miejsca po jej zsunięciu.

  • Moskitiery rolowane najczęściej stosuję się do zabezpieczenia okien dachowych. Siatka zwija się do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego. Boczne prowadnice oraz dolna listwa gwarantują szczelność oraz bezproblemową obsługę. Moskitiery rolowane możemy też zamontować do okien pionowych oraz drzwi balkonowych np. na małych balkonach gdzie otwieranie klasycznego skrzydła jest kłopotliwe.
moskitiery

Interesuje Cię Montaż Moskitier?