Markizy Tarasowe

Markizy Tarasowe

Markizy tarasowe stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy lub balkony. Do ich produkcji stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane. Markizy tarasowe stanowią więc nie tylko znakomitą ochronę przed intensywnym naświetleniem, ale są również elementem ozdobnym i wizualnym upiększeniem każdego tarasu. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu. Montujemy markizy renomowanej firmy Selt z Opola.

Trwałość i jakość

Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Poszycie markiz

Wszystkie materiały akrylowe zostały zaimpregnowane środkiem ochronnym TEFLON lub SCOTCHGARD. Stwarza to doskonałą barierę ochronną i wzmacnia właściwości hydrofobowe tkaniny, a ponadto zapobiega przywieraniu zabrudzeń do materiału.

markizy logo
automatyka

Markizy tarasowe bez kasety

  1. Silver plus jest konstrukcją opartą na stalowej belce nośnej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały. Do markizy możemy opcjonalnie zamontować napęd elektryczny z automatyką, daszek ochronny oraz przednie podpory teleskopowe. Markiza Silver Plus jest markizą o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Flyera zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Bardzo wytrzymała konstrukcja markizy tarasowej pozwala na wykonanie jej w dużych rozmiarach. Maksymalna szerokość to 5,3m a wysięg to nawet 2,5m. Kąt pochyłu 5° ~ 40°.

  2. Australia podobnie jak Silver plus jest konstrukcją opartą na stalowej belce nośnej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy. Konstrukcja występuje w kolorach: biały, beż, brąz, srebrny+grafit, grafit. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Flyera zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny. Maksymalna szerokość to 7 m a wysięg 3,6 m. Kąt pochyłu 5° ~ 60°.

  3. Jamaica jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów oraz powierzchni komercyjnych. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji, wykonanych metodą obróbki numerycznej. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne, wieloletnie działanie. Dzięki centralnej podporze rury nawojowej w dużych markizach tkanina jest zawsze równomiernie napinana. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i czyni markizę bardzo łatwą w montażu. Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia osłonę zwiniętej tkaniny. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowy lub brązowy. Maksymalna szerokość to 7 m a wysięg 4,1 m. Kąt pochyłu 5° ~ 40°.

Markizy tarasowe z kasetą

    1. Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a belka przednia domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej w markizach tkanina jest równomiernie napinana.Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, brązowy, grafitowy lub srebrny z wykończeniem grafitowym. Maksymalna szerokość to 7 m a wysięg 3,6 m. Kąt pochyłu 5° ~ 50°.

    2. CASABLANCA jest markizą kasetową, która idealnie nadaje się do zacieniania dużych tarasów. Pełna kaseta o nowoczesnym designie nadaje tej markizie lekki i elegancki wygląd równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi. Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające. Zastosowane w konstrukcji ramion łańcuchy Flyera gwarantują niezawodną i bezpieczną pracę. Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie. Konstrukcja markizy jest wykonana z ekstrudowanego aluminium i lakierowana techniką proszkową IGP na kolor biały, srebrny, grafitowy, beżowy lub brązowy. Maksymalna szerokość to 6m a wysięg 3,6m. Kąt pochyłu 5° ~ 40°.

    3. Corsica to markiza kasetowa stworzona z myślą o zacienianiu nowoczesnych tarasów. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów gwarantuje markizie niezawodne, wieloletnie działanie. Kaseta systemu oparta została na kwadratowej belce nośnej, co przy dużych gabarytach zapewnia stabilność całej konstrukcji, a jednocześnie znacznie ułatwia jej montaż. Specjalny mechanizm zapadkowy w uchwytach ramion dodatkowo wymusza perfekcyjne domknięcie belki frontowej. Markiza jest standardowo wyposażona w oświetlenie LED wzdłuż kasety od spodu co sprawia, ze użytkownik będzie mógł swobodnie korzystać z uroków letnich wieczorów. Corsica, dzięki swoim walorom estetycznym, poza funkcją zacieniającą, może stanowić również doskonały element dekoracyjny budynku, podkreślając jego indywidualny i niepowtarzalny charakter. Konstrukcja markizy jest wykonana z ekstrudowanego aluminium i lakierowana techniką proszkową IGP na kolor biały, srebrny, grafitowy, beżowy lub brązowy. Maksymalna szerokość to 7 m a wysięg 3,6 m. Kąt pochyłu 5° ~ 35°.
markizy tarasowe Silver plus
markizy tarasowe Silver plus
markizy tarasowe Australia
markizy tarasowe Australia
markizy tarasowe Jamaica
markizy tarasowe Jamaica
markizy tarasowe Palladio
markizy tarasowe Palladio
markizy tarasowe Casablanca
markizy tarasowe Casablanca
markizy tarasowe Corsica
markizy tarasowe Corsica

Interesuje Cię Montaż markiz tarasowych?